1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. קולרים ומתקני מים
  6. /
  7. תיקון קולר מים קרים – תקלות נפוצות


תיקון קולר מים קרים – תקלות נפוצות

חברת מיני בר מתמחה בתיקונים ובתקנות של מתקני מים מכל הסוגים. הצוות הטכני של החברה מכיר היטב את כל סוגי התקלות ומסוגל לפתור אותן בקלות ובמהירות. אם הקולר שלכם זקוק לתיקון הזמינו טכנאי עוד היום ותוכלו במהרה לחזור לשתות מים נקיים.

תיקון קולר מים קרים יש להזמין מיד כאשר מתעורר חשד לתקלה סמויה או בלאי של המערכת. אם המים לפתע אינם קרים מספיק, אינם צלולים, מדיפים ריח לא נעים, לא טעימים או אינם מספיקים לכולם, זה הזמן להזמין טכנאי. בהעדר תחזוקה נכונה לקולר איכות המים יורדת וגם תפוקת הקולר. הקפידו לבצע את החלפת המסננים בזמן ואת התיקונים הדרושים, כך תוכלו להבטיח מים נקיים וקרים לשתייה יחד עם אריכות ימים למתקן המים.

המים לא קרים, מה עושים?

אחת התלונות הנפוצות ביותר היא תלונה על קולר שלא מספק מים קרים בכלל או אינו מספק מספיק מים קרים. אם הקולר אינו מקרר כלל את המים מדובר בתקלה הדורשת ביקור של טכנאי לבדיקת המערכת. במקרים בהם הקולר אינו מספק מספיק מים קרים ייתכן כי הקולר הגיע למקסימום היכולת שלו. הקולר אינו מספיק לקרר את המים באותה מהירות בה הוא נדרש לספק מים קרים. ייתכן כי הפתרון הנכון יהיה רכישת קולר נוסף.

קולר מדיף ריח רע, מה עושים?

ריחות לא נעימים מעידים על נוכחות של חיידקים. יש להזמין בהקדם טכנאי תיקון קולר מים קרים לאיתור מקור הריח. ייתכן כי עליכם לבצע החלפת מסנן, ייתכן כי מדובר בלכלוך שהצטבר בתוך הקולר, צוות הטכנאים של חברת מיני בר יאתר במהרה את מקור הריח ויפתור בעבורכם את התקלה.

איך מזמינים טכנאי?

תיקון קולר מים קרים יתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי איש מקצוע בעל ניסיון והכשרה מתאימה. טכנאי מזגנים, טכנאי שיפוצים או כל איש תיקונים כללי אחר לא יוכל לספק לכם מענה מלא. דרוש לכם טכנאי מקצועי המכיר בצורה יסודית ומעמיקה מתקני מים. הקפידו להזמין רק אנשי מקצוע, כך תוכלו להבטיח לעצמכם קבלת שירות מקצועי ותמנעו נזקים הנגרמים מטיפול לקוי במערכת.

 


 

טואול בניית אתרים