1. דף הבית
 2. /
 3. מאמרים
 4. /
 5. תמי 4
 6. /
 7. שימוש במסננים תואמים תמי 4 למתקני מים


שימוש במסננים תואמים תמי 4 למתקני מים

הרבה מאוד אנשים מחזיקים היום בבית מתקני בר מים לסינון המים המיועדים לשתייה. אלו הם מתקני מים המבססים את פעילותם על מסננים המצמצמים נוכחות של כימיקלים, חול, חלודה, טעמי לוואי וריחות לא נעימים במי השתייה. עבודת המסנן היא זו שקובעת את טיב המים. בהתאם לכך, יש להקפיד על החלפת המסנן בהתאם להנחיות של היצרן.

אלו המשתמשים במתקני בר מים של תמי 4 מתבקשים לבצע החלפת מסננים אחת ל-6 חודשים. יש להחליף את המסנן גם במקרים בהם השימוש במתקן המים אינו רב.

איך מבצעים את החלפת המסנן?

מדובר בפעולה אותה תוכלו לבצע בעצמכם. אם תרצו להזמין טכנאי כדאי להביט בו במהלך עבודתו בכדי ללמוד איך לבצע את החלפת המסנן בפעם הבאה בעצמכם. כאן אנו נסביר שלב אחר שלב איך יש לבצע את החלפת המסנן במתקן המים.

 1. פתיחה של מכסה המערכת החיצונית של מתקן המים.
 2. פתיחת ההברגה של מכסה התרמיל בו ממוקם המסנן.
 3. הוצאה של המכסה תוך תנועה למעלה ושמאלה כלפי חוץ.

כעת המסנן והתרמיל נמצאים אצלכם ביד

 1. הפרידו בין שני החלקים ושטפו היטב את מסנן הפחם.
 2. הכניסו למקומו את המסנן החדש, סגרו היטב את המכסה והחזירו את המסנן למקומו.
 3. סגרו היטב את כל המכסים והברגים (כדאי לבדוק שאין נזילות טרם סגירת כל המכסים).
 4. פתחו את הברז של מתקן המים והמתינו עד לקבלת מים נקיים ללא שאריות פחם או בועות אוויר.

מהם מסננים תואמים תמי 4 ומתי אפשר להשתמש בהם?

מתקני תמי 4 מספקים מי שתייה נקיים ובריאים גם תוך שימוש במסננים תואמים תמי 4. ניתן לרכוש מסננים תואמים 4 בעבור מתקני תמי 4 פרימו, תמי 4 פאמילי, תמי 4 טאצ', מתקן תמי 4 תת כיורי. לבירור לגבי רכישת המסננים התואמים בעבור מתקן מים אחר שלא נמצא ברשימה צרו קשר. המסננים התואמים מתחברים במקום המסנן המקורי ומבצעים את עבודת סינון המים באיכות גבוהה. עם מסננים תואמים תמי 4 של חברת מיני בר תצליחו ליהנות ממים נקיים, צלולים ובריאים במחירים שווים לכל כיס. המסננים התואמים מוזילים את החלפת המסנן ואת השימוש במתקן המים. לפרטים נוספים על חברת מיני בר ורכישת מסננים תואמים תמי 4 צרו קשר.

טואול בניית אתרים