שיטת האוסמוזה ההפוכה לטיהור מי השתייה

אוסמוזה הפוכה היא השיטה הטובה ביותר שיש כיום לטיהור של מים לשתייה. היא מאפשרת סינון של מלחים, מתכות, אבנית וזיהומים אחרים שאנחנו בהחלט לא רוצים שיימצאו במי השתייה שלנו. שיטה זו מאפשרת לנו ליהנות ממים צלולים ובריאים לשתייה.

איך השיטה פועלת?

תהליך אוסמוזה הפוכה הינו תהליך אשר מאפשר לנו להעביר מים דרך ממברנה בעלת קרומים קטנים במיוחד, בעובי מיקרוסקופי, אשר בעדם ניתן להעביר אך ורק מים. הממברנה פועלת באמצעות לחץ, כאשר הלחץ גורם למעבר של מים נקיים בלבד, ללא שאריות של מתכות, אבנים ומזהמים אחרים. המים שעוברים את הסימון באמצעות ממברנה זו מסוגלים לנקות כ 80-90 אחוז מן המים, מה שמאפשר לנו לקבל מים טובים וראויים לשתייה. אותם 10 אחוז הנותרים שאינם מסוננים, הינם חיוניים לטעמם של המים. זוהי למעשה מסננת קטנה במיוחד, אשר מסננת עבורנו את המים ומאפשרת לנו ליהנות ממים איכותיים ובריאים לשתייה. מדוע חשוב להקפיד על טיהור המים? כייון שחומרים מזהמים ומסוכנים יכולים לחדור אל תוך מנרת המים שפכים , חומרי הדברה , חומרי ריסוס למניהם שנועדו להדברת טרמיטים למשל, חומרים אלו הם מאוד מסוכנים לכן חייב להקפיד על איכות המים שאנו שותים ולהתקיין מתקן מתאר כמו אוסומוזה הפוכה.

  

לאן הולכים המים המזוהמים?

כאמור, בתהליך של אוסמוזה הפוכה ניתן לסנן כעד 90 אחוז מן המים העוברים בממברנה. המתכות, האבנית ושאר המזהמים מגיעים בצורה ישירה אל מערכת הביוב בזכות אותם מתקני טיהור מים ביתיים, בהם לחץ המים מאפשר לשלוח את המזהמים ישירות אל הביוב, מבלי לפגום לנו באיכות המים. היתרון, כאמור, הוא מתקן טיהור מים ביתי, נוח, קל ובטוח לחלוטין לשימוש.

 

היתרון של אוסמוזה הפוכה

מאחר וכולנו מעוניינים במים איכותיים ומטוהרים לשתייה, הרי שבאמצעות תהליך זה אנחנו מסוגלים ליהנות מטיהור מים הנעשה במרחב הביתי, ללא צורך במערכות סבוכות וגדולות. מערכות טיהור אלו נכנסות אל תוך קופסאות מעוצבות המסוגלת להפיק לנו מים נקיים לשתייה בלחיצת כפתור אחת בלבד. שיטה זו חוללה למעשה מהפכה של ממש בצריכת המים הביתית, והיא הדרך הטובה, הבטוחה והמהירה ביותר ליהנות ממים צלולים וטעימים לשתייה.

 

אם טרם הצטרפתם אל המהפכה שחוללה מערכת האוסמוזה ההפוכה לטיהור מי שתייה ביתיים, מומלץ לכם לחשוב על כך. כבר היום, עשרות אלפי משפחות נהנות ממים צלולים ונקיים במהירות ובקלות. פנו אלינו ותוכלו לקבל הצעה משתלמת לחיים בריאים יותר.

טואול בניית אתרים