1. דף הבית
 2. /
 3. מאמרים
 4. /
 5. קולרים ומתקני מים
 6. /
 7. קולרים למוסדות גדולים – איך מתחילים?


קולרים למוסדות גדולים – איך מתחילים?

אם אתם מחפשים להחליף קולר ישן, להציב קולר נוסף או להזמין לראשונה קולרים, הגעתם למקום הנכון. חברת מיני בר משווקת קולרים למוסדות ושאר מתקני מים. ניסיון עשיר בתחום מאפשר לנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ולסייע לכם לבחור נכון במתקן מים שבאמת מתאים לכם.

איפה כדאי לבצע את הרכישה?

חברת מיני בר מתמחה במתקני מים לבית, לעסק ולמוסדות. הניסיון שלנו הופך ליתרון שלכם! כל שעליכם לעשות הוא לספר לנו מה אתם צריכים ומצפים לקבל, אנו נמליץ בהתאם על מתקן מים מתאים, שימושי, מעוצב, נוח לשימוש וקל לתחזוקה. עם חברת מיני בר, גם קניית קולרים למוסדות הופכת פשוטה ומהירה.

איפה כדאי להציב את הקולרים?

קולרים למוסדות נהוג להציע באזורים בהם ישנה דרישה למי שתייה. אולם הכניסה, מתחם המתנה וחדר האוכל יהיו 3 נקודות מפתח להצבת קולרים. המיקום הנכון יהיה נוח למשתמשים ותואם את אופי הפעילות במוסד. סביב הקולר צפויה להתרכז תנועה של אנשים, אתם אלו שמחליטים היכן להציב את הקולרים. כדאי להציב קולרים למוסדות באזורים נגישים, מוצלים וקרירים. חשוב לציין כי הקולר זקוק לחיבור חשמל וחיבור אל צנרת המים.

מהן דרישות התחזוקה?

אחת למספר חודשים יהיה עליכם לבצע החלפה של המסננים בקולר. פרט לכך, קולרים למוסדות אינם דורשים כל פעילות תחזוקה. נמליץ כמובן לשמור על הקולר ועל סביבתו נקיים. מיד כאשר מופיעה תקלה כלשהי יש לייצור קשר עם טכנאי למתן שירות מהיר ויעיל. תקלות כמו קולר שלא מקרר את המים או קולר שלא עובד ניתנות לתיקון.

מה חשוב לשאול לקראת קניית קולרים למוסדות?

 1. תמיד כדאי לוודא שיש לכל מתקן מים תו תקן ישראלי.
 2. אלו ברזים כולל הקולר? בעבר היו בקולרים רק ברזי לחיצה המיועדים לשתייה, היום ניתן לשלב גם ברז מזיגה שמתאים למילוי בקבוקים.
 3. כמה ליטרים של מים קרים מספק הקולר בשעה? נתון זה יסייע לכם לבחור נכון.
 4. היכן מוצבים בדרך כלל קולרים מסוג זה? ישנם קולרים שמתאימים לבתי ספר, אולמות ספורט, בתי חולים, פארקים, חברות הייטק, רשויות מקומיות ועוד.
 5. האם הקולר מסנן ומקרר את המים או מקרר בלבד?
טואול בניית אתרים