1. דף הבית
 2. /
 3. מאמרים
 4. /
 5. קולרים ומתקני מים
 6. /
 7. קולרים בריאים במקום העבודה – טיפים לתחזוקה נכונה ו


קולרים בריאים במקום העבודה – טיפים לתחזוקה נכונה ושימוש נכון

מים קרים, טריים ונקיים לשתייה הם צורך בסיסי בכל מקום עבודה. בעזרת קולרים אותם תמקמו בכמה נקודות מפתח תצליחו להרוות את צימאונם של העובדים, הלקוחות ושאר באי המקום. הנאה ממושכת ממים בריאים לשתייה מחייבת אתכם בכמה פעולות תחזוקה פשוטות של הקולר. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי על תחזוקה נכונה של קולרים.

אנחנו בחברת מיני בר עושים מאמצים רבים בכדי להבטיח לכם מוצרים איכותיים, נוחים לשימוש, עמידים ובטיחותיים. החברה פועלת מתוך מסירות והקשבה ללקוח, שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו. יחד עם כל בר מים או קולר אנו מספקים גם מידע שימושי לתחזוקה נכונה של המתקן.

למה חשוב לתחזק נכון קולרים?

מערכות טיהור מים זקוקות לתחזוקה נכונה כבסיס לשימוש בריא לאורך זמן. ללא פעולות התחזוקה עליהן ממליץ היצרן, קולרים ושאר מתקני מים עלולים להפוך למדגרת חיידקים ולהתמלא באבנית. תחזוקה נכונה של מתקני מים שומרת עליהם נקיים ומאריכה משמעותית את חיי המכשיר ומשך השימוש בו.

6 דגשים חשובים לתחזוקת קולרים

 1. ניקוי המכשיר מאבנית, חלודה וכל לכלוך גס.
 2. החלפה של מסנן/פילטר בהתאם להנחיות היצרן (ברוב המכשירים תתבקשו להחליף את הפילטר אחת לחצי שנה לפחות).
 3. ניקוי וחיטוי יסודי של מיכל המים אחת לחצי שנה לפחות.
 4. הקפדה על פתחי אוויר נקיים וחשופים.
 5. הצבת הקולרים במקום יבש ומוצל.
 6. הצבת מתקני מים על משטח ישר ויציב.

תחזוקה נכונה של מתקן מים מבטיחה מים נקיים מחיידקים וטעימים לשתייה. מים קרים וטריים יהיו נגישים לעובדים שלכם בלחיצת כפתור. הקולרים מתבססים על מערכות סינון מים, הם מסוגלים לספק מים קרים לשתייה לקבוצה גדולה של עובדים ללא הגבלה. בעוד ברי מים מבוססי מיכל מתרוקנים במהרה, בקולר תמיד יהיו מים קרים מוכנים לשתייה.

הבחירה בקולרים אידאלית בעבור מקומות עבודה גדולים, מוסדות וכל מקום אחר הדורש אספקה של כמות מים גדולה בתוך זמן קצר. הדגישו בפני העובדים שלכם את פעולות התחזוקה והניקוי המתבצעות בקולר, כך הם יוכלו להיות רגועים בידיעה שהמים שהם מקבלים נקיים, טריים ובריאים לשתייה.

טואול בניית אתרים