1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. קולרים ומתקני מים
  6. /
  7. מתי הכי נכון לבחור קולר מים קרים

מתי הכי נכון לבחור קולר מים קרים

קיימים היום כמה וכמה סוגים של מתקני מים לשתייה, כל דגם מביא עמו יתרונות וחסרונות. קולר מים קרים יהיה פתרון אידאלי לשילוב במוסדות, בתי ספר, מכוני כושר, מתנסים וכל מקום אחר המשרת כמות גדולה של אנשים. קולר מים מביא עמו הספק גבוה, הוא מסוגל לתת מענה ל-100 אנשים ויותר במהלך שעה אחת. המים במתחם עוברים סינון להרחקה של חול, חלודה, טעמי לוואי וריחות לא נעימים. את הקולר מחברים לרשת המים הראשית לאספקה בלתי מוגבלת של מים לשתייה.

איזה מתקן מים הכי מתאים לי?

הבחירה הנכונה תתבסס על התאמה לאופי המקום, לצרכים של המשתמשים העתידיים במתקן המים ולתפוקה הנחוצה. חברת מיני בר מציעה כמה סוגים של מתקני מים למשרדים, בתים ומוסדות, הנכם מוזמנים לבקר אצלנו באתר ולהתרשם מסוגי מתקני המים. אם אנכם בטוחים איזה מתקן מים הכי מתאים לכם או שתרצו לקבל פרטים נוספים ולשאול שאלות על קולר מים קרים לעסק, צרו קשר ונשמח לסייע.

כמה אנשים עתידים להשתמש במתקן?

מתקני מים מביאים עמם תפוקת עבודה משתנה. ישנם מתקני מים שמתאימים לשירות של משתמשים בודדים בעוד אחרים מתאימים לשירות של כמה עשרות משתמשים או כמה מאות. עליכם להעריך כמה אנשים ירצו להשתמש במתקן המים במהלך היום ולבחור בהתאם. כמו כן, עליכם להחליט האם לרכוש מתקן מים המשלב רק פונקציה של מים קרים או מתקן משולב מים קרים ומים חמים.

קולר מים קרים כפתרון שתייה מרובה

מתן מענה למשתמשים רבים בתוך זמן קצר יתבצע טוב יותר על ידי מתקני מים מבוססים מסננים. מתקני מים מבוססים מיכל מים יתרוקנו במהרה אל מול מאות משתמשים ולכן הם פחות מתאימים. קולר מים קרים הוא הדרך בה  לספק לעובדי המשרד, אורחי המשרד, לקוחות ושאר באי המקום מים קרים ונקיים לשתייה.

הקולר הוא הפתרון המועדף לאספקת מים קרים לשתייה בשל היותו נוח, קל לשימוש ותחזוקה, עמיד ובעל הספק עבודה גבוה. השתייה מתבצעת תוך לחיצת כפתור ללא צורך בשימוש בכוסות חד פעמיות (דבר אשר חוסך לכם הוצאה משמעותית).

 

טואול בניית אתרים