1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. קולרים ומתקני מים
  6. /
  7. משקור מים כפתרון לצריכה מוגברת

משקור מים כפתרון לצריכה מוגברת

מתקן משקור מים הוא הדרך בה תוכלו לספק מים לשתייה בכמויות גדולות. המתקן מתאים למילוי של כוסות מים, קנקנים וגם בקבוקים. תפוקה של משקור מגיעה ל-200 ליטרים של מים קרים בכל שעה. המתקנים עשויים נירוסטה מעוצבת ומלוטשת למראה אלגנטי ומרשים. חזית המתקן כוללת 2 ברזים למזיגת המים, הברזים נוחים מאוד לשימוש. בתוך המתקן ישנו מיכל מים גדול בו מאוחסנים המים הקרים עד לרגע המזיגה. מערכת הקירור של המתקן מבוססת על שימוש בגז ידידותי לסביבה. משקור מים מסוגל לקרר את המים עד לטמפרטורה של 3-6 מעלות.

מתי כדאי לבחור משקור מים כפתרון מי שתייה?

לכל מתקן מים ישנה כמות מים קרים מקסימלית אותה הוא יוכל לספק בזמן אמת. המים עוברים סינון ותהליך של קירור במתקן המים. אם אתם צורכים יותר מים מהכמות אותה מצליח המתקן לסנן ולקרר, הגיע הזמן להחליף את מתקן המים הקיים במתקן גדול יותר. משקור מים אידאלי בעבור חדרי אוכל, מוסדות, מסעדות, המשקור מאפשר מילוי נוח של קנקני מים וגם בקבוקים. קיימים דגמים של משקור המשלבים גם ברז מיץ או ברז סודה לפי בקשה שלכם.

משקור מים כפתרון המשתלם ביותר

צריכה מרובה של מים לשתייה מחייבת אתכם בפתרון כלכלי, יעיל, נוח לשימוש, משקור  הוא הדרך בה תוכלו לקבל כמות מספקת של מים קרים לשתייה בעבור קהל הלקוחות שלכם. תוך השקעה חד פעמית יספק לכם משקור מים מי שתייה קרים וצלולים כמעט ללא הגבלה. האפשרות למלא בקלות קנקנים ובקבוקים של מים הופכת את המשקור אידאלי עוד יותר בעבור חדרי אוכל ומסעדות. אם אתם נדרשים לספק כמות גדולה של מים קרים לשתייה בתוך זמן קצר, משקור יהיה מתקן המים האידאלי בעבורכם.

השוואה מהירה בין עלויות של מים מסוננים לבין עלויות של קניית מים מינרליים בבקבוקים או מכלים, מכריעה לטובת מסנני המים. משקור מים מסוגל לספק כ-200 ליטרים של מים קרים בשעה, אם תבקשו לרכוש כמות זהה של מים מינרליים תתבקשו לשלם כ-100 שקלים לפחות בכל שעה. גם מבחן העלויות תומך בצורה ברורה ברכישת משקור. לקבלת פרטים נוספים על משקור ושאר מתקני מים למוסדות ועסקים, צרו קשר עם הצוות המקצועי של חברת מיני בר המובילה בתחומה.

טואול בניית אתרים