מסנני מים - פילטר מים

המים בישראל הם מים נהדרים, המגיעים היישר מן הכנרת הנפלאה שלנו, אך למרות שמדובר במים איכותיים, קיימות לשירות כל האזרחים עוד מספר שיטות וטכניקות להבטיח מים נקיים, טעימים ובריאים, כגון ערכות מסנני מים ונורות uv להחלפה שמאפשרות לנו לקבל את המים הטובים ביותר.


היתרונות ברכישת מסנני מים

היתרונות ברכישת מסנני מים תחליפיים ונורות uv הם ברורים. למרות שהמים בישראל נחשבים למים נקיים מאד, וישראל מובילה בין המדינות המטפלות בזיהום מים, לצערנו זה לא בהכרח מבטיח את איכות המים ואנו עדיין נתקלים במים שאינם צלולים במידה מרבית, במיוחד בתחום התעשייתי ובמפעלים ברחבי הארץ. אותם גופי תעשייה גדולים שופכים חומר רעיל ישירות אל מאגרי המים וגורמים לסכנה גדולה ולמי ברז שהם לא איכותיים ולא בריאים. המים מזדהמים בקלות ועל מנת למנוע את הסכנות, מומלץ להתקין מסננים תחליפיים איכותיים לתמי 4, אשר מבטיחים את אותם יתרונות כמו מסננים מקוריים אך בעלות נמוכה יותר. בנוסף מומלץ להתקין נורותuv  במכשיר תמי 4 או בשלל מכשירים מסנני מים אחרים.


תפקידו של הפילטר

באם בחרתם להתקין מסנן מים בבית שלכם, על הצנרת, במקרר הביתי או במתקן תמי 4, תוכלו למזער את החומר הרעיל הזורם בתוך המים ולוודא שאותם חומרים לא יגיעו אל כוס המים אותה אתם מוזגים לעצמכם בעזרת התקנת מסננים תחליפיים. תוכלו להבטיח זאת גם בעזרת נורות uv אשר מטהרות את המים ע"י הפחתת עומס החיידקים. 


מה עושה פילטר פחם?

ברוב המכשירים המכילים פילטר מים או מסנן מים, תוכלו להתקין גם פילטר פחם, המכיל בתוכו פחם  שמאפשר סינון יעיל ואיכותי יותר. מסנן פחם פעיל זהה בתכונותיו לתכונות של פילטר מים רגיל, ויש לשמור על תחזוקה איכותית ויעילה לשני סוגי המסננים, אך פילטר פחם ישמור על איכות מים גבוהה יותר מכל מסנן מים הקיים בשוק ויבטיח מים טעימים ובריאים לכם ולכל בני ביתכם, בכל שעה.

טואול בניית אתרים