1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. קולרים ומתקני מים
  6. /
  7. מסננים לתמי 4 לאספקה בלתי מוגבלת של מים לשתייה

מסננים לתמי 4 לאספקה בלתי מוגבלת של מים לשתייה

מי הברז המיועדים לשתייה בישראל עוברים תהליכים של ניקוי וטיהור. על אף אותם תהליכים עדיין ישנה נוכחות של גורמים מזהמים במי השתייה שלנו. היו בעבר מספר מקרים בהם גורמים מזהמים שמקורם במי השתייה גרמו לבעיות בריאותיות קשות. רשימת החומרים המזיקים אותם אתם עלולים למצוא במי השתייה שלכם כוללת חנקות, כלורידים, מתכות כבדות, זיהומים מיקרוביאליים ועוד. אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם מי שתייה נקיים יותר, צלולים ובריאים יותר כדאי להוסיף מתקן מים המשמש מסנן ביתי למי השתייה.

חברת מיני בר יודעת להציע סוגים שונים של מתקני מים לבית, לעסק ולמוסדות, מסננים לתמי 4 וגם שירותי תיקונים. אם אתם מעוניינים לרכוש מתקן מים חדש, מסננים לתמי 4 או זקוקים לשירות תיקונים, צרו קשר ונספק מענה מקצועי, מהיר ואדיב.

גורמים מזיקים במי השתייה

נוכחות של גורמים מזהמים בתוך מי השתייה שלנו חושפת אותנו למחלות קשות. הרשויות אחראיות לבצע בדיקות תקופתיות במי השתייה ולהורות בהתאם על המלצה להרתחה של מי השתייה טרם השימוש. נוכחות של אבנית במי השתייה קיימת גם כן, אך האבנית אינה מזיקה לבריאות. האבנית שבמי השתייה שלנו אינה גורמת להיווצרות של אבנים בכליות.

מדוע כדאי לבחור מתקני סינון למים בברז?

מי השתייה שלנו כוללים גם מינרלים חיוניים כמו סידן ומגנזיום. מינרלים חשובים אותם תוכלו למצוא במי שתייה אינם נמצאים במים המינרליים. תוספת של מתקן לסינון מי הברז מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות : אתם נהנים גם מכל המינרלים שיש במי הברז וגם ממים מסוננים, נקיים מחול ולכלוך, גורמים מזהמים, חלודה, כלורידים ושאר כימיקלים וחומרים מזיקים.

לאחר התקנה של מתקן סינון תמי 4 המתחבר לצינור המים הביתי תוכלו ליהנות מאספקה בלתי מוגבלת של מים נקיים וטעימים לשתייה. כל שיהיה עליכם לעשות הוא להחליף מסננים לתמי 4 אחת לחצי שנה. מתקני המים של תמי 4 מספקים מים קרים לשתייה, מים בטמפרטורת החדר וגם מים רותחים לשתייה חמה. מסננים לתמי 4 להחלפה ניתן לרכוש באופן עצמאי, החלפת המסננים פשוטה מאוד ותוכלו לעשות זאת בעצמכם.

טואול בניית אתרים