מסננים למקרר – איפה קונים ומי מתקין אותם?

אחת הפונקציות הנוחות והפרקטיות ביותר שיש למקררים היום הוא בר מים מובנה המותקן ישירות בתוך המקרר, הנקרא לעיתים גם "קיוסק מים". ברי המים הללו מגיעים לרוב במקררים מן הדור החדש (למרות שיש לא מעט מקררים מדגמים אמריקאים שיוצרו לפני 20 ואף 30 שנה שגם הם מצוידים במתקן הזה) והם מציעים מים קרים וטעימים לאורך כל היום, כמו גם, בדגמים מסוימים, קוביות קרח, קרח כתוש ועוד, להנאת כל בני הבית.


 חשיבות של פילטרים למקרר

פילטרים למקרר מגיעים יחד עם המקרר ומובנים בתוך מערכת המים שלו. בצורה זו, המים היוצאים אליכם מתוך ברזי המקרר לא מגיעים ישירות ממי הברז הרגילים, אלא עוברים סינון וטיהור כדי להבטיח שהם איכותיים יותר, ומשופרי טעם וריח. הפילטר מגיע עם מסננים למקרר המתאימים במיוחד לדגם הספציפי, ויכולים לסנן אבק, חול, כימיקלים ועוד, בכדי להבטיח שאתם מקבלים מים קרים ואיכותיים. כמו עם כל מוצר חשמלי, גם כאן עליכם לדאוג לתחזוקת המסננים למקרר שלכם ולהבטיח כי אתם מחליפים אותם בעת הנכונה ומקבלים מים איכותיים. הזנחת החלפת מסננים למקרר תגרום גם לקבלת מים בעלי טעם לוואי (או קוביות קרח, בהתאם) וגם לסתימה של החלקים ואולי לתקלה הרבה יותר גדולה בהמשך בכל מערכת המים של המקרר שלכם.

 החלפת פילטרים למקרר

החלפת פילטרים למקרר מתבצעת בקלות ובמהירות, אפילו יותר ממה שנהוג לחשוב. ניתן להחליף את הפילטרים באופן עצמאי, או לבחור בשירות טכנאי שיסייע לכם בהחלפה. עלויות ההחלפה זניחות באופן יחסי, ובוודאי הרבה יותר זולות מאשר תיקון תקלה המתרחשת בעקבות הזנחת ההחלפה, לכן מומלץ להחליף את הפילטרים בזמן הקבוע, מבלי להמתין, בכדי להמנע מנזק גדול יותר בעתיד.

טואול בניית אתרים