מיני בר מאפשרת לנו הנאה ממים צלולים וטעימים

היום, כמעט אף אחד מאתנו כבר לא קונה בקבוקי מים לבית, וזאת בזכות העובדה כי רכישת מיני בר לא רק שמקלה על העניין של סחיבת הבקבוקים מהסופר, אלא מאפשרת לנו ליהנות ממים צלולים ונקיים בקלות ובמהירות, ללא כל תלות בגורם אחר. אך לפני שאתם באים לרכוש מיני בר לשימוש ביתי, מומלץ לבצע סקר שוק, על מנת לבדוק את האפשרויות העומדות לפניכם ולבצע את הבחירה הנכונה ביותר.


איכות המים ומערכת הסינון

מאחר ואנחנו רוכשים מתקן מים על מנת ליהנות ממים צלולים ונקיים, אחד הדברים החשובים ביותר בבחינת המוצר, הוא בדיקה מוקדמת של מערכת הסינון ואיכות המים המופקת. רכשו מוצר אשר עומד בתקינות הבינלאומית והישראלית, אלא יבטיחו לכם כי מערכת הסינון הינה האיכותית ביותר המשמרת על בריאותכם.


מצבי מזיגה

לכל מיני בר מערכת מזיגה שונה, חלקת בעלות שני ברזים ואחרות בעלות שלושה ברזים. לרוב, תוכלו לברור בין מים קרים לבין מים חמים – מה שיאפשר לכם לוותר גם על הקומקום החשמלי, ובמכשירים החדשים והמשוכללים יותר אף תוכלו למצוא ברז נוסף למים תוססים. כאמור, את הבחירה מקדו על פי הצרכים שלכם, מאחר ובהחלט יש הבדל במחיר.


גודל ועיצוב

המיני הבר הביתי מיועד להיות מונח על גבי השייש במטבח, מתוך כך, חשוב לבדוק את גודל המוצר ביחס אל השטח הפנוי במטבח האישי שלכם. תוכלו למצוא מגוון רחב של גדלים, עיצובים וצבעים, על מנת שהמתקן עצמו ישתלב בצורה יפה עם שאר כלי החשמל והבישול שבמטבח שלכם.


אחריות ומחיר

כשם שאתם רוכשים כל מוצר חשמלי אחר, אתם חייבים לבדוק את משך האחריות על המוצר. ישנם מוצרים בהם האחריות הינה מורחבת, לאורך מספר שנים, ובמכשירים אחרים האחריות הינה מוגבל. מאחר ומדובר במוצר צריכה בעל שימוש יומיומי, תמיד מומלץ לבדוק באחריות הכוללת שירות תיקונים וחלפים. המחיר, כאמור, בא לידי ביטוי על פי סוג המוצר, איכות המוצר וכמובן תקופת האחריות.

בחירה נכונה של מיני בר תספק לכם מים צלולים, חמים, קרים או תוססים, גם באיכות גבוהה וגם במוצר מעוצב ויוקרתי. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים ואביזרים שונים אשר יעניקו לכם חיים בריאים וטעימים יותר.

טואול בניית אתרים