חיפוש :
6/3/2017
מעקף לתמי 4 הוא מעין מסנן המחליף את המסנן שנמצא בתמי 4. את המעקף מחברים במקום המסנן המובנה, וכך ניתן לסנן את המים באופן יעיל ואיכותי יותר.

6/3/2017
מיחם לשבת הוא למעשה כמו תרמוס ענק אשר מיועד לשמור על חום המים. מיחם לשבת בנוי כגוף מתכת גדול המכיל בתוכו כמות קבועה של מים, לפי בחירתכם. מיחם לשבת ניתן להשיג במיני ברס.

5/3/2017
החלפת פילטר למקרר מתבצעת בקלות ובמהירות, אפילו יותר ממה שנהוג לחשוב. ניתן להחליף את הפילטר באופן עצמאי, או לבחור בשירות טכנאי שיסייע לכם בהחלפה.

5/3/2017
שירות תיקונים לתמי 4 נדרש בשל מגוון רחב של תקלות שיכולות להתרחש – בעיה בהוצאת מים קרים, בעיה בהוצאת מים חמים, מים שלא עוברים רתיחה, יש צורך להחליף מסננים, בעיה בהוצאת סודה במכשירי בר סודה, מכשיר תמי 4 שגורם לקצר חשמלי ועוד.

5/3/2017
טכנאי לתמי 4 יכול להגיע ולטפל בבעיה במהירות, לוודא כי אין תקלות נוספות במכשיר ולודא כי הסננים והנורות במכשיר מבצעים את פעולתם נאמנה, בעלות מופחתת מאשר עלויות של טכנאי לתמי 4 שעובד ישירות עם החברה.

16/1/2017
מיני בר – פתרונות מים מציעה לך מבחר נרחב של מתקני קולר למים קרים וסודה . עמדות מילוי בקבוקים לקירור מים במגוון גדלים . חלקי חילוף לכל סוגי מתקני המים הקיימים בשוק. מלאי זמין של קולרים ממתינים לכל שימוש בתי ספר, מועדון כושר, משרדים, בתי חולים ,ולמגוון שימושים נוספים.

27/9/2016
אוסמוזה הפוכה -אוסמוזה הפוכה היא תהליך התפלה יחיד מסוגו המאפשר להתפיל מי ביוב: להופכם ממים עכורים כפי שאתם מכירים אותם, למי שתייה נקיים לחלוטין. יישום תהליך זה ניתן למימוש ברבים מהקולרים והתקני המים בארץ. במאמר שלפניכם נסביר מהם ההבדלים בין התקנת מיני בר סטנדרטי לבין התקנת התקן מים עם תהליך כמו האוסמוזה ההפוכה:

24/3/2016
המים בישראל הם מים נהדרים, המגיעים היישר מן הכנרת הנפלאה שלנו, אך למרות שמדובר במים איכותיים, קיימות לשירות כל האזרחים עוד מספר שיטות וטכניקות להבטיח מים נקיים, טעימים ובריאים, כגון ערכות מסנני מים להחלפה שמאפשרות לנו לקבל את המים הטובים ביותר.

24/3/2016
אין ספק שכיום המודעות לשתיים מים מסוננים הולכת וגדלה ואנשים מבינים את החשיבות הרבה הקיימת בסינון מים באופן ראוי והימנעות משתיית מים היישר מן הברז. מים מסוננים הם מים אשר אינם מכילים את החלקיקים הלא הבריאים הקיימים במי הברז הרגילים והם נטולי הצטברות המזיקים בצנרת הביתית והסביבתית. במיוחד באזור מרכז הארץ, למרות שכל הארץ יכולה לסבול מבעיות כאלה, יש להקפיד על שתיים מים מסוננים ואיכותיים בלבד, על מנת להגן על עצמכם ועל בני ביתכם.

24/3/2016
מה זה אוסמוזה הפוכה? מדובר בתהליך התפלה ייחודי, אשר מאפשר לבצע את הלא-יאמן – להתפיל מי ביוב ולהפוך אותם ממים עכורים כפי שהם מוכרים לכל אחד – למי שתייה לכל דבר, נקיים לחלוטין. תהליך יחיד מסוגו זה ניתן לבצע ברוב הקולרים ומתקני המים בארץ.

24/3/2016
אוסמוזה הפוכה היא טכנולוגיה אנושית הנשענת על טכנולוגיה של הטבע. אוסמוזה הוא תהליך פיזיקלי של השוואת לחצים, קרי איזון רמת הלחץ בין שני אזורים שונים במערכת סגורה. גוף האדם למשל, עושה שימוש רב בתהליכי אוסמוזה על מנת להעביר דם וחומרים מזינים לכל רקמות הגוף. בתהליך ההפוך של האוסמוזה, מבצעים פעולהלכאורה כנגד הטבע, ובה מעבירים ריכוזי חומרים ולחצים מאזורים בעלי לחץ נמוך לאזורים בעלי לחץ גבוה. את התהליך הזה עושים על מנת לנקות את המים המגיעים לביתכם, למשרד או למפעל ברמה הגבוהה ביותר שאפשר

24/3/2016
אם אתם אוהבים לשתות מים, משקאות חמים או משקאות ממותקים, ואתם מוצאים את עצמכם מתעסקים כל היום במילוי בקבוקים וקירורם במקרר הבית, ייתכן מאוד שהפתרון של מיני בר יכול להתאים לכם מאוד. מכשיר המיני מבצע למעשה שורה של פעולות המיועדות להעניק לכם מים באיכות גבוהה ובצורה הנוחה ביותר האפשרית. המערכת כוללת שורה של מסננים המסננים את המים המגיעים לביתכם מאבנית, מתכות כבדות, כלור וחומרים מזיקים נוספים. לאחר שהמים עברו את תהליך הסינון הנדרש, הם מועברים לשני מיכלים גדולים, האחד מיועד לחימום מים והשני מיועד לקירור מים. כל מיכל יודע לאגור בתוכו כמות מספקת של מים על מנת להבטיח זמינות של מים חמים וקרים בכל רגע נתון לכל משתמש.

24/3/2016
אוסמוזה הפוכה היא השיטה הטובה ביותר שיש כיום לטיהור של מים לשתייה. היא מאפשרת סינון של מלחים, מתכות, אבנית וזיהומים אחרים שאנחנו בהחלט לא רוצים שיימצאו במי השתייה שלנו. שיטה זו מאפשרת לנו ליהנות ממים צלולים ובריאים לשתייה. איך השיטה פועלת?

24/3/2016
היום, כמעט אף אחד מאתנו כבר לא קונה בקבוקי מים לבית, וזאת בזכות העובדה כי רכישת מיני בר לא רק שמקלה על העניין של סחיבת הבקבוקים מהסופר, אלא מאפשרת לנו ליהנות ממים צלולים ונקיים בקלות ובמהירות, ללא כל תלות בגורם אחר. אך לפני שאתם באים לרכוש מיני בר לשימוש ביתי, מומלץ לבצע סקר שוק, על מנת לבדוק את האפשרויות העומדות לפניכם ולבצע את הבחירה הנכונה ביותר

24/3/2016
אספקת מים קרים לשתייה באופן רציף אינה פריבילגיה או מותרת במדינה חמה ולחה כמו זו שאנו חיים בה. בכל מקום שנמצאים בו אנשים רבים, כמו למשל מקומות עבודה או מקומות המספקים שירותים ללקוחות חייב להימצא קולר מים תעשייתי שיספק מים זורמים באופן שוטף ויספק את המשתמשים בו. כאשר מתלבטים איזה סוג של מכשיר קולר לרכוש ישנם כמה פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון וכך להגיע לבחירה מושכלת ומוצלחת.

24/3/2016
מכשיר מיני בר הוא התגשמות החלומות של אנשים רבים. בקיץ הלוהט כאן בישראל, לאנשים נמאס לרדוף אחרי הזנב של עצמם ולדאוג כל הזמן לבקבוקי מים קרים במקרר, מה גם שלא מעט פעמים פשוט שוכחים ולכן הם מעדיפים להשקיע כסף ולקנות מכשיר שיספק להם מים קרים כל הזמן, מסביב לשעון, בטמפרטורת השתייה המועדפת עליהם ושהם אוהבים לשתות. ישנם סוגים שונים של מכשירים, כמו כאלה הכוללים גם מים חמים או רק מים קרים ולכל אדם יהיה את המכשיר שיתאים בדיוק לו, לצרכים שלו ולצרכים של בני המשפחה שלו.

24/3/2016
כיום אנשים כבר לא מסתפקים בשתיית מי ברז, ולא כי מדובר בפינוק, אלא שעם השנים טעם המים נפגם עקב התיישנות הצנרת ומרגע שמתוודעים לטעם של מים מסוננים ונקיים, קשה לחזור לאחור ולהסתפק במי ברז בעלי טעם לוואי. על כן אנו כאן בחברת מיני בר מציעים לכם מגוון רחב של מתקני מים, מתקנים אשר נבדלים האחד מהשני הן ברמת המחיר, והן ברמת הפונקציות, הגדלים, שיטות סינון המים וכמובן שגם מבחינת היצע המחירים. מעוניינים, אך מתלבטים? התקשרו עוד היום למספר 1-800-350-66 ופשוט אפשרו לאנשי הצוות המקצועיים שלנו לעזור לכם.

24/3/2016
כיום כל בית ועסק פרטי יודע שמוטב לעבור למתקן מים על מנת לשמור על הבריאות, ליהנות ממים יותר בריאים, להשיג את הטמפרטורה הרצויה בשנייה ואף על מנת לשתות יותר מים. אנו כאן במיני בר גאים להציג מגוון מתקנים בעלי נראות וייעודים שונים, כך שגם אם אתם רוצים להתפנק מהשמפניה של הטבע, אם גם אתם מבקשים לביתכם נוחות שכזו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לנו לשדך לכם את המכשיר הנכון עבורכם.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים