מיני בר מים, סודה וגזוז בטעמים מבטיח לכם מים קרים, נקיים ובריאים בעבור כל בני הבית בכל שעות היום. במקום לבזבז כסף על רכישת בקבוקים של מים מינרליים ולסחוב שישיות מים, פשוט תציבו בר מים במטבח.

קיימים היום כמה וכמה סוגים של מתקני מים לשתייה, לכל דגם יתרונות וחסרונות. קולר מים קרים יהיה פתרון אידאלי לשילוב במוסדות, בתי ספר, מכוני כושר, מתנסים וכל מקום אחר המשרת כמות גדולה של אנשים

הצורך של מוסדות רבים במתקן מים חם קר וסודה אשר יספק את צרכי העסק הוא ברור, עליהם לספק שתיה לעובדים וכמות רבה של אנשים אשר מעוניינים בשתיית מים חמים וקרים, וכן סודה, על בסיס יומיומי.

הרבה מאוד אנשים מחזיקים היום בבית מתקני בר מים לסינון המים המיועדים לשתייה, כמו מתקן תמי 4. אלו הם מתקני מים המבססים את פעילותם על מסננים המצמצמים נוכחות של כימיקלים, חול, חלודה, טעמי לוואי וריחות לא נעימים במי השתייה. עבודת המסנן היא זו שקובעת את טיב המים.

מתקן משקור מים הוא הדרך בה תוכלו לספק מים לשתייה בכמויות גדולות, עם תפוקה של משקור בנק מים המגיעה ל-200 ליטרים של מים קרים בכל שעה. משקור מים אידאלי בעבור חדרי אוכל, מוסדות, מסעדות, המשקור מאפשר מילוי נוח של קנקני מים וגם בקבוקים. קיימים דגמים של משקור המשלבים גם ברז מיץ או ברז סודה לפי בקשתכם האישית.

מתקני קולר הם מתקנים אשר מספקים כמות גדולה של מים לאנשים רבים, בין אם במוסדות חינוך או מוסדות אחרים, ארגונים גדולים ועוד. לכן בהתקנת מתקני קולר אנחנו בעצם אחראים לבריאותם של כל האנשים אשר שותים ממתקני מים אלו, בין אם עובדים, תלמידים או עוברי אורח בגינה הציבורית.

בשנים עברו בכלל המוסדות היה קיים מייחם מים תעשייתי אך ללא הרבה שימוש כי היה ישן, לרוב לא עבד היטב, עם נזילות ולא יעיל מספיק.

כיום לאנשים רבים קיים בבית ובעבודה מכשיר תמי 4, שהוא מתקן המים הפופולרי ביותר והפך כיום ממש לשם נרדף למתקן מים. על אף שמדובר במתקן נהדר לסינון מים, גם מתקן זה, בדומה לאחרים, דורש פעולות תחזוקה קבועות כמו החלפת פילטרים. על מנת שנוכל למזער ככל הניתן את פעולות התחזוקה וההוצאות עליהן, ניתן גם לבחור בחלפים ופילטרים לא מקוריים.

מעקף לתמי 4 הוא מעין מסנן המחליף את המסנן שנמצא בתמי 4. את המעקף מחברים במקום המסנן המובנה, וכך ניתן לסנן את המים באופן יעיל ואיכותי יותר.

מיחם לשבת הוא למעשה כמו תרמוס ענק אשר מיועד לשמור על חום המים. מיחם לשבת בנוי כגוף מתכת גדול המכיל בתוכו כמות קבועה של מים, לפי בחירתכם. מיחם לשבת ניתן להשיג במיני ברס.

החלפת פילטר למקרר מתבצעת בקלות ובמהירות, אפילו יותר ממה שנהוג לחשוב. ניתן להחליף את הפילטר באופן עצמאי, או לבחור בשירות טכנאי שיסייע לכם בהחלפה.

שירות תיקונים לתמי 4 נדרש בשל מגוון רחב של תקלות שיכולות להתרחש – בעיה בהוצאת מים קרים, בעיה בהוצאת מים חמים, מים שלא עוברים רתיחה, יש צורך להחליף מסננים, בעיה בהוצאת סודה במכשירי בר סודה, מכשיר תמי 4 שגורם לקצר חשמלי ועוד.

טכנאי לתמי 4 יכול להגיע ולטפל בבעיה במהירות, לוודא כי אין תקלות נוספות במכשיר ולודא כי הסננים והנורות במכשיר מבצעים את פעולתם נאמנה, בעלות מופחתת מאשר עלויות של טכנאי לתמי 4 שעובד ישירות עם החברה.

מיני בר – פתרונות מים מציעה לך מבחר נרחב של מתקני קולר למים קרים וסודה . עמדות מילוי בקבוקים לקירור מים במגוון גדלים . חלקי חילוף לכל סוגי מתקני המים הקיימים בשוק. מלאי זמין של קולרים ממתינים לכל שימוש בתי ספר, מועדון כושר, משרדים, בתי חולים ,ולמגוון שימושים נוספים.

אוסמוזה הפוכה -אוסמוזה הפוכה היא תהליך התפלה יחיד מסוגו המאפשר להתפיל מי ביוב: להופכם ממים עכורים כפי שאתם מכירים אותם, למי שתייה נקיים לחלוטין. יישום תהליך זה ניתן למימוש ברבים מהקולרים והתקני המים בארץ. במאמר שלפניכם נסביר מהם ההבדלים בין התקנת מיני בר סטנדרטי לבין התקנת התקן מים עם תהליך כמו האוסמוזה ההפוכה:

המים בישראל הם מים נהדרים, המגיעים היישר מן הכנרת הנפלאה שלנו, אך למרות שמדובר במים איכותיים, קיימות לשירות כל האזרחים עוד מספר שיטות וטכניקות להבטיח מים נקיים, טעימים ובריאים, כגון ערכות מסנני מים להחלפה שמאפשרות לנו לקבל את המים הטובים ביותר.

אין ספק שכיום המודעות לשתיים מים מסוננים הולכת וגדלה ואנשים מבינים את החשיבות הרבה הקיימת בסינון מים באופן ראוי והימנעות משתיית מים היישר מן הברז. מים מסוננים הם מים אשר אינם מכילים את החלקיקים הלא הבריאים הקיימים במי הברז הרגילים והם נטולי הצטברות המזיקים בצנרת הביתית והסביבתית. במיוחד באזור מרכז הארץ, למרות שכל הארץ יכולה לסבול מבעיות כאלה, יש להקפיד על שתיים מים מסוננים ואיכותיים בלבד, על מנת להגן על עצמכם ועל בני ביתכם.

מה זה אוסמוזה הפוכה? מדובר בתהליך התפלה ייחודי, אשר מאפשר לבצע את הלא-יאמן – להתפיל מי ביוב ולהפוך אותם ממים עכורים כפי שהם מוכרים לכל אחד – למי שתייה לכל דבר, נקיים לחלוטין. תהליך יחיד מסוגו זה ניתן לבצע ברוב הקולרים ומתקני המים בארץ.

אוסמוזה הפוכה היא טכנולוגיה אנושית הנשענת על טכנולוגיה של הטבע. אוסמוזה הוא תהליך פיזיקלי של השוואת לחצים, קרי איזון רמת הלחץ בין שני אזורים שונים במערכת סגורה. גוף האדם למשל, עושה שימוש רב בתהליכי אוסמוזה על מנת להעביר דם וחומרים מזינים לכל רקמות הגוף. בתהליך ההפוך של האוסמוזה, מבצעים פעולהלכאורה כנגד הטבע, ובה מעבירים ריכוזי חומרים ולחצים מאזורים בעלי לחץ נמוך לאזורים בעלי לחץ גבוה. את התהליך הזה עושים על מנת לנקות את המים המגיעים לביתכם, למשרד או למפעל ברמה הגבוהה ביותר שאפשר

אם אתם אוהבים לשתות מים, משקאות חמים או משקאות ממותקים, ואתם מוצאים את עצמכם מתעסקים כל היום במילוי בקבוקים וקירורם במקרר הבית, ייתכן מאוד שהפתרון של מיני בר יכול להתאים לכם מאוד. מכשיר המיני מבצע למעשה שורה של פעולות המיועדות להעניק לכם מים באיכות גבוהה ובצורה הנוחה ביותר האפשרית. המערכת כוללת שורה של מסננים המסננים את המים המגיעים לביתכם מאבנית, מתכות כבדות, כלור וחומרים מזיקים נוספים. לאחר שהמים עברו את תהליך הסינון הנדרש, הם מועברים לשני מיכלים גדולים, האחד מיועד לחימום מים והשני מיועד לקירור מים. כל מיכל יודע לאגור בתוכו כמות מספקת של מים על מנת להבטיח זמינות של מים חמים וקרים בכל רגע נתון לכל משתמש.

אוסמוזה הפוכה היא השיטה הטובה ביותר שיש כיום לטיהור של מים לשתייה. היא מאפשרת סינון של מלחים, מתכות, אבנית וזיהומים אחרים שאנחנו בהחלט לא רוצים שיימצאו במי השתייה שלנו. שיטה זו מאפשרת לנו ליהנות ממים צלולים ובריאים לשתייה. איך השיטה פועלת?

היום, כמעט אף אחד מאתנו כבר לא קונה בקבוקי מים לבית, וזאת בזכות העובדה כי רכישת מיני בר לא רק שמקלה על העניין של סחיבת הבקבוקים מהסופר, אלא מאפשרת לנו ליהנות ממים צלולים ונקיים בקלות ובמהירות, ללא כל תלות בגורם אחר. אך לפני שאתם באים לרכוש מיני בר לשימוש ביתי, מומלץ לבצע סקר שוק, על מנת לבדוק את האפשרויות העומדות לפניכם ולבצע את הבחירה הנכונה ביותר

אספקת מים קרים לשתייה באופן רציף אינה פריבילגיה או מותרת במדינה חמה ולחה כמו זו שאנו חיים בה. בכל מקום שנמצאים בו אנשים רבים, כמו למשל מקומות עבודה או מקומות המספקים שירותים ללקוחות חייב להימצא קולר מים תעשייתי שיספק מים זורמים באופן שוטף ויספק את המשתמשים בו. כאשר מתלבטים איזה סוג של מכשיר קולר לרכוש ישנם כמה פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון וכך להגיע לבחירה מושכלת ומוצלחת.

מכשיר מיני בר הוא התגשמות החלומות של אנשים רבים. בקיץ הלוהט כאן בישראל, לאנשים נמאס לרדוף אחרי הזנב של עצמם ולדאוג כל הזמן לבקבוקי מים קרים במקרר, מה גם שלא מעט פעמים פשוט שוכחים ולכן הם מעדיפים להשקיע כסף ולקנות מכשיר שיספק להם מים קרים כל הזמן, מסביב לשעון, בטמפרטורת השתייה המועדפת עליהם ושהם אוהבים לשתות. ישנם סוגים שונים של מכשירים, כמו כאלה הכוללים גם מים חמים או רק מים קרים ולכל אדם יהיה את המכשיר שיתאים בדיוק לו, לצרכים שלו ולצרכים של בני המשפחה שלו.

כיום אנשים כבר לא מסתפקים בשתיית מי ברז, ולא כי מדובר בפינוק, אלא שעם השנים טעם המים נפגם עקב התיישנות הצנרת ומרגע שמתוודעים לטעם של מים מסוננים ונקיים, קשה לחזור לאחור ולהסתפק במי ברז בעלי טעם לוואי. על כן אנו כאן בחברת מיני בר מציעים לכם מגוון רחב של מתקני מים, מתקנים אשר נבדלים האחד מהשני הן ברמת המחיר, והן ברמת הפונקציות, הגדלים, שיטות סינון המים וכמובן שגם מבחינת היצע המחירים. מעוניינים, אך מתלבטים? התקשרו עוד היום למספר 1-800-350-66 ופשוט אפשרו לאנשי הצוות המקצועיים שלנו לעזור לכם.

כיום כל בית ועסק פרטי יודע שמוטב לעבור למתקן מים על מנת לשמור על הבריאות, ליהנות ממים יותר בריאים, להשיג את הטמפרטורה הרצויה בשנייה ואף על מנת לשתות יותר מים. אנו כאן במיני בר גאים להציג מגוון מתקנים בעלי נראות וייעודים שונים, כך שגם אם אתם רוצים להתפנק מהשמפניה של הטבע, אם גם אתם מבקשים לביתכם נוחות שכזו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לנו לשדך לכם את המכשיר הנכון עבורכם.

טואול בניית אתרים