1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. קולרים ומתקני מים
  6. /
  7. בר מים ביתי לבתים עם ילדים

 

בר מים ביתי לבתים עם ילדים

שתייה מרובה של מים חשובה לבריאות בכל גיל. אנו כהורים מחויבים להקנות לילדינו הרגלים נכונים של שתייה מרובה במהלך כל יום. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא הצבת דוגמה אישית ומתקן מים נגיש.

בכדי להבטיח מים קרים, נקיים ובריאים בעבור כל בני הבית, יש לכם 2 אפשרויות : האפשרות הראשונה היא רכישת בקבוקים של מים מינרליים באופן קבוע (סחיבת שישיות מים), האפשרות השנייה היא בר מים ביתי אותו תציבו במטבח.

מה נותן לכם בר מים?

אספקה שוטפת של מים צלולים, נקיים, בריאים, קרים וטעימים לשתייה ללא הגבלה. בר המים מספק מים בכל שעות היממה בלחיצת כפתור פשוטה. שתייה של מי ברז רגילים עלולה לחשוף אתכם בחלק מאזורי הארץ לרעלים וכימיקלים. גם סחיבת שישיות מים מינרליים כבדות אינה בריאה במיוחד. בעזרת בר מים ביתי תוכלו בהשקעה חד פעמית להבטיח לכל בני הבית מים קרים ובריאים לשתייה.

איך לעודד את הילדים לשתות יותר?

מחקרים מגלים כי ילדים שותים הרבה יותר כאשר יש להם מים קרים וטעימים נגישים. תוספת של בר מים למטבח הביתי תעודד את הילדים לשתות יותר במהלך הארוחות, בין הארוחות ובכל הזדמנות.

חברת מיני בר מספקת מתקני מים עם מסננים ופילטרים מיוחדים שמסננים מהמים חומרים מזיקים, טעמים לא טובים וחיידקים. התוצאה היא מים צלולים, נקיים וטעימים, בהבדל תרגישו כבר לאחר הלגימה הראשונה. המסננים האיכותיים במתקני המים של חברת מיני בר מרחיקים ממי השתייה שלכם אבנית, חול, חומרי הדברה, כלור, חלודה, חיידקים ועוד.

בר מים ביתי בטיחותי לילדים

בבואנו לבחור בר מים ביתי לבתים עם ילדים נמליץ על התקנת ברז בטיחות לילדים. מדובר בברז המונע מילדים קטנים את האפשרות לפתוח את בר המים החמים. ניתן להתקין ברז בטיחות לילדים גם כברז מים קרים. אם מתקן המים שלכם ממוקם באזור נגיש לילדים קטנים כדאי לחסום בפניהם את הגישה אל המים החמים או לבחור מתקן מים קרים בלבד.

מים קרים ומים חמים בלחיצת כפתור

החיים בבית עם מיני בר מים הופכים הרבה יותר קלים. בלחיצת כפתור אחת תקבלו מים קרים וצוננים לשתייה. לחיצת כפתור נוספת תספק לכם מים לשתייה חמה, מים להכנת דייסה לתינוק וגם מים לבישול. הרתחת המים במתקן מתבצעת במהרה, בתוך שניות ספורות כבר יהיו לכם מים רותחים ונקיים מוכנים לשימוש.

טואול בניית אתרים