איך לבחור קולר מים תעשייתי

אספקת מים קרים לשתייה באופן רציף אינה פריבילגיה או מותרת במדינה חמה ולחה כמו זו שאנו חיים בה. בכל מקום שנמצאים בו אנשים רבים, כמו למשל מקומות עבודה או מקומות המספקים שירותים ללקוחות חייב להימצא קולר מים תעשייתי שיספק מים זורמים באופן שוטף ויספק את המשתמשים בו. כאשר מתלבטים איזה סוג של מכשיר קולר לרכוש ישנם כמה פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון וכך להגיע לבחירה מושכלת ומוצלחת.

 

לדוגמא, צריך להחליט היכן ימוקם הקולר – האם בתוך בניין או חדר, או שימוקם בחוץ. חשוב לדעת פרט זה על מנת להחליט מאיזה חומר הקולר צריך להיות עשוי. בנוסף, כדאי לבחון את הצרכים הדרושים והשימושים העתידיים – האם הקולר יספק רק מים קרים עבור אנשים הממתינים בתור, לדוגמא, או שהקולר ימוקם בחדר צוות או מטבחון ולכן עליו לספק גם מים רותחים בנוסף למים הקרים. לכל מקום יתאים קולר מסוג אחר וחשוב מאד לבדוק את כל הפרמטרים האלה מבעוד מועד ובכך לרכוש את הקולר שיתאים לאנשים אותם הוא ישרת.

 

איפה כדאי לרכוש קולר מים תעשייתי?

אתם מחפשים לרכוש קולר מים עבור מבנה תעשייתי, מוסד כלשהו או בית ספר? חברת מיניבר היא הכתובת בשבילכם. כאן תמצאו את כל סוגי הקולרים ובאמצעות פגישה עם נציג מכירות של החברה, ביחד עם סיור במקום ההתקנה המיועד, תוכלו להגדיר את הצורך שלכם מהקולר ובכך להתאים בדיוק את הקולר שיתאים לכם ולצרכיםשלכם ושל המקום שלכם. חשוב לדעת שקולרים אינם מתאימים לשימוש בייתי ופרטי ולכן אם אתם עובדים במקום המשרת קהל, או מחפשים קולר מים תעשייתי עבור מקום העבודה שלכם – חברת מיניבר היא המקום המושלם עבורכם לרכוש את הקולר.

 

חברת מיני בר בעלת ניסיון רב ועשיר בתחום מתקני המים עבור המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. בחברת מיניבר מתחייבים להעניק שירות ותמיכה לכל לקוח ולכל פנייה תוך 3 ימי עסקים תוך מתן אחריות אחרי התקנת מתקן. לחברה אלפי לקוחות מרוצים שתמיד שמחחים להמליץ על השירות המצוין שקיבלו.

טואול בניית אתרים