אביזרים נלווים למערכת אוסמוזה הפוכה

התקני מים עם מנגנון התפלה אוסמוזה הפוכה

אוסמוזה הפוכה היא תהליך התפלה יחיד מסוגו המאפשר להתפיל מי ביוב: להופכם ממים עכורים כפי שאתם מכירים אותם, למי שתייה נקיים לחלוטין. יישום תהליך זה ניתן למימוש ברבים מהקולרים והתקני המים בארץ. במאמר שלפניכם נסביר מהם ההבדלים בין התקנת מיני בר סטנדרטי לבין התקנת התקן מים עם תהליך כמו האוסמוזה ההפוכה:

התקנת מיני בר ללא אוסמוזה הפוכה

התקנה זו דורשת חיבור לנקודת המים: לברז הקרוב ביותר. החיבור מבוצע על ידי אנשים מקצוע מטעם חברת המיני בר. הם מבצעים קידוח בשיש ומחברים את המיני בר שלכם לצינורות של נקודה זו. מדובר בפעולה אשר ניתן לבצע סינון מים באמצעותה, אך זה נעשה באמצעות פילטרים אותם יש לנקות ולתחזק מדי פעם. בפסקה הבאה תוכלו לקרוא הכל על התקנת אביזרי מים עם האוסמוזה ההפוכה.

התקנת התקני מים עם מנגנון האוסמוזה ההפוכה

המנגנון מחובר ישירות לנקודת הביוב שלכם, תוך ביצוע קידוחים בקרבת מקום שיסייעו לבצע את החיבור. מרגע ההתקנה, יבצע מנגנון ההתפלה הליך דיפוזיה של מי הביוב אשר יטוהרו במהירות ויאפשרו גם לכם ליהנות ממים צלולים ונקיים לחלוטין. תהליך כמו אוסמוזה הפוכה מוכר היום כתהליך ההתפלה מספר אחד והוא משמש גם להתפלת מי מלח בקרב מפעלים גדולים.

יתרונות האוסמוזה ההפוכה

יתרונות תהליך התפלה מסוג אוסמוזה הפוכה הם: מניעת הצורך לנקות מסננים בתדירות גבוהה, כמקובל בהתפלה רגילה, אפשרות לצרוך מים נקיים כל השנה, ובזול, וכמובן – חסכון כלכלי אדיר בקניית מים ממרכולים ושינועם הביתה. תהליך מדעי זה משמש, כאמור, תעשיינים רבים בכל הגדלים. חשוב לדעת ולהבין שההליך נגיש לכל אזרח במחירים שאינם יקרים מאד בהשוואה לבר ללא אלמנט זה. יחד עם זאת, ההתקנה שלהם עלולה לארוך זמן רב יותר מאשר התקנת המיני בר הסטנדרטית.

מי משתמש באוסמוזה הפוכה

צרכנים פרטיים שהתקינו קולר ייעודי המסוגל לבצע את התהליך. בנוסף, מוסדות ציבוריים שיש להם קולר לשימוש הכלל, כמו בתי ספר או משרדים. בקולרים אלו ניתן לשמוע את הפעפוע כאשר לוחצים על כפתור יציאת המים. זהו בדיוק הליך האוסמוזה ההפוכה בו מטוהרים מי ביוב ומועברים לשתיית בני אד

טואול בניית אתרים